RU EN CZ

phone : +420 777 697 108 

Email: info@hocattineurope.com

Recenze:

Proč mám ráda Hocatt?
    Chci se s Vámi podělit o svou zkušenost s ozdravným systémem Hocatt a popsat Vám, jak změnil můj život.
    Již od útlého dětství jsem se snažila vést zdravý a aktivní život a tento způsob života se stal mou nedílnou součástí. Po narození první dcery v mých třiceti letech se však můj život zásadně změnil. Už nebylo tolik času, který bych mohla věnovat svým aktivitám a zdravý životní styl se pomalu měnil v hektický a vyčerpávající boj s časem. I když po prvním dítěti jsem se relativně snadno dostala do formy, kterou jsem měla před těhotenstvím a porodem, druhé těhotenství už nezůstalo bez následků. Po narození druhé dcery jsem zhubla a návrat do původního stavu už nebyl tak jednoduchý. Stav mé pokožky se velmi zhoršil a navíc se objevily i pocity chronické únavy a stresu, které plynuly ze starostí o mou starší dceru, která onemocněla. Zdravý životní styl se stal podružnou záležitostí, na kterou nezbýval čas ani síla. (Kdo má dvě děti a je starší třiceti let mi bude rozumět).
    Přesně v tomto těžkém období se v mém životě objevil Hocatt. Již po dvou terapiích jsem pocítila úlevu v podobě zdravého a hlubokého spánku. Přestala jsem cítit permanentní úzkost a vnitřní napětí. Opět jsem cítila energii a sílu a mohla jsem začít znovu sportovat. Začala jsem stíhat více věcí a opět jsem se pomalu mohla vrátit k aktivnímu a zdravému životnímu stylu. A samozřejmě i  moje pokožka se vrátila do původního stavu před prvním těhotenstvím. Obličejové vrásky začaly mizet a pokožka získala zpátky svou pružnost.
    Další kapitolou je jedna z mých nejoblíbenějších sportovních aktivit – plavání. Stejně jako mnoho žen jsem opakovaně po použití bazénu trpěla kvasinkovými infekcemi. Po terapii Hocatt jsem zapomněla, co to je. Poslední tři roky jsem tuto infekci neměla, i když na bazén stále často chodím.
    Jiná nemoc, kterou trpí mnoho lidí včetně mě, je herpes. Ano, s Hocatt jsem zapomněla, žě herpes existuje. Tato nemoc mi stěžovala život mnoho let, včetně období těhotenství a po porodu. Po narození obou dětí jsem dostala v nemocnici tak velký opar na puse, jako by moje rty někdo nafoukal. Po terapii Hocatt jsem také zapomněla na jakékoliv kožní vyrážky na obličeji, které mě pronásledovaly už od puberty.
    Do třetího těhotenství jsem šla již po absolvování několika kúr Hocatt terapií. Opravdu jsem pocítila změnu. Již nikdy se mi neobjevil opar, povedlo se mi brzy dostat do původní fit kondice a také rychle zhubnout. Mám neustále spoustu energie a vedu velmi aktivní život se svými dětmi. Mám čas pracovat a vůbec se nemusím stresovat, že nestíhám svůj sportovní trénink. Také si nemusím dělat starosti s dietními chybami a nemusím se trápit otázkou, jestli můžu jíst ve večerních hodinách. Pokud chci, tak jím. Vím totiž, že mám Hocatt.
    Vždy jsem snila o jednoduché a efektivní cestě k zotavení. Miluji Hocatt, protože nepotřebuji spotřebovávat  spoustu času a sil sportovními tréninky a nemusím držet žádné diety. Miluji život ve všech jeho formách a mám ráda dobré jídlo. A je to Hocatt, co mi dává možnost citít se a vypadat skvěle.

A.

Můžete zanechat svůj názor na systému HOCATT vyplněním níže uvedeného formuláře

Odeslat
Яндекс.Метрика