RU EN CZ

phone : +420 777 697 108 

Email: info@hocattineurope.com

Frequently Asked Questions

 

 

My rozumíme, že pravděpodobně budete mít mnoho otázek ohledně HOCATT a způsobů, které poskytuje.

Níže je seznam otázek, které často přijímáme. Jednoduše klikněte na otázku a odpověď se otevře níže.

Pokud nemůžete najít to, co hledáte, prosím, zeptejte se a my Vám rádi pomůžeme

 

Co je ozón?


Abychom pochopili, co je ozon, měli bychom začít s kyslíkem. Kyslík je životně důležitým prvkem. Bez kyslíku nemůžeme přežít déle než několik minut. Je známo, že tělesné buňky jsou závislé na kyslíku. Devadesát procent energie těla je vytvořeno kyslíkem přes aerobní metabolismus. Správné a adekvátní okysličení těla je jediný způsob, jak zlepšit zdraví a zpomalit proces stárnutí.

Takže, ozon je plyn který se skládá ze tří atomů kyslíku (O3). V přírodě ozon vzniká působením ultrafialových paprsků ve stratosféře, kde vytváří ochranný filtr proti UV záření, také vzniká při elektrických výbojích v bouřce působením blesku a fotochemickou reakcí výfukových plynů. Uměle je vyráběn přístroji, kterým říkáme generátory ozonu.

Po bouřce každý z nás pocítí zvláštní vůni a vnímá čistotu ovzduší. Příroda pookřeje a člověk se cítí lépe, uvolněně. Prostředí prosytil ozón, plyn s charakteristickou vůní. Tyto příznivé podmínky způsobila tříatomová molekula kyslíku - ozón, chemický vzorec O3, který byl objeven již roku 1785. Jde o bezbarvý plyn velmi nestabilní s rychlým rozkladem. Jeho zkoumáním se prokázaly vynikající účinky působení ozónu na lidský organismus se schopností likvidovat viry, bakterie a plísně. Biochemicky působí při poruchách imunity, příznivě ovlivňuje prokrvení organismu. Uvolňuje energii a přispívá k regeneraci stavu při fyzickém i psychickém vyčerpání. Působení ozonu na lidský organizmus vychází z účinků, které jsou dostatečně známy laboratorními studiemi a ověřeny klinickými zkouškami.

HOCATT je natolik univerzální, že téměř každý je kandidátem na vyzkoušení této terapie.

HOCATT systém je určen pro ty, kteří:

• jsou v dobrém stavu a chtějí si ho zachovat, nebo ještě zlepšit;
• by chtěli zpomalit proces stárnutí a zůstat co nejdéle mladí;
• mají autoimunitní onemocnění;
• mají zdravotní potíže;
• chtějí zhubnout a zlepšit svůj vzhled;
• trpí chronickou bolestí nebo akutní bolestí a potřebují pomoc;
• se potřebují připravit na chemoterapii a radiační terapie (po terapii HOCATT budete léčbu lépe snášet), nebo se z těchto terapií zotavit;
• chtějí zajistit rychlejší pooperační zotavení.

Všestrannost a účinnost terapie HOCATT jí dělá nezbytnou pro každého.

HOCATT – vynikající nástroj pro obnovu fyzických a psychických sil.

 

Je ozónová terapie v systému HOCATT bezpečná?

Pokud jde o bezpečnost, první věc, kterou třeba pochopit je, že ozón nemůže reagovat na zdravé buňky. Zdravé buňky mají nejen vyvážený a elektrický náboj, ale mají také silnou enzymatickou ochrannou zeď. Ozón "nevidí" zdravé buňky. V této souvislosti je ozónová terapie takzvanou "cílenou léčbou". Ozón se pak nechá působit na nemocné buňky, kdy je nakonec zničí.
Jediný známý vedlejší účinek ozónu je tzv. zdravotní krize - "Herxheimerový efekt". Tento efekt nastane v důsledku detoxikační reakce v těle. Příznaky této reakce mohou zahrnovat: bolesti kloubů, bolesti těla, pocení, nebo nevolnost. Tato odpověď naznačuje, že patogeny byly zničeny.
Endotoxiny uvolněné během tohoto období z buněčných stěn patogenních mikroorganismů umírají, to znamená, že je léčba efektivní. Tato reakce může trvat od několika hodin do několika dnů. Jakmile jsou patogeny vyloučeny z těla, symptomy zmizí a tělo se stává zdravější než dříve, protože detoxikace a čištění těla proběhla úspěšně. Ozón má působivou schopnost být toxickým pro nezdravé, poškozené a odumírající buňky, je však netoxický pro normální buňky. Pro rakovinu je ozónová terapie důležitým doplňkem v kombinaci s dobrým programem správné výživy a agresivní lečbou (chemoterapií).
Ozón může selektivně zabíjet rakovinné buňky ze všech buněk v těle pacienta. Je důležité si uvědomit, že pravidelná a opakující se ozónová terapie je nutná, aby se zabránilo jakékoliv nemoci.

 

Během terapie budete pohodlně sedět na sedadle v komoře, hlava však zůstává venku, mimo komoru. Nosní kanyla zajistí přísun kyslíku do nosu a nasycení krve a celého těla kyslíkem (Oxygen terapie «EWOT»). První část terapie s párou a infračerveným zářením ohřívá tělo, aby se vytvořila umělá horečka. Dále vstupuje do komory plyn CO2, který se po reakci s párou přemění na kyselinu uhličitou.

Яндекс.Метрика