RU EN CZ

phone : +420 777 697 108 

Email: info@hocattineurope.com

HOCATT PLUS PROFESSIONAL

 


Co je ozdravný systém HOCATT?

Hyperthermic Ozone and Carbonic acid transdermal therapy / Hypertermická transdermální terapie s ozónem a oxidem uhličitým.

Terapeutická multifunkční ozónová sauna HOCATT PLUS PROFESSIONAL je inovativní, nejmodernější a nejúplnější ozdravný systém, který nemá obdoby. Toto unikátní zařízení bylo navrženo pro jeden účel - podporovat zdraví pomoci kompletní detoxikace organismu. HOCATT je efektivní a naprosto bezpečná terapie, která se doporučuje nejen nemocným, ale také zdravým lidem jako relaxační a regenerační wellness. HOCATT poskytuje vědecky vyvinuté metody, jak zvrátit škody způsobené toxiny, stresem a nemocí. HOCATT - univerzální systém pro plné ozdravení a efektivní omlazení organismu.

 

 

Terapie CO2 se úspěšně používá v mnoha lékařských, zdravotních a kosmetických procedurách. Místo provedení operace na odstranění celulitidy u pacientů je možno použít  terapii oxidem uhličitým, který je velmi účinný při snižování výskytu celulitidy. Tato terapie pomáhá také při jiných kosmetických procedurách, jako je vyhlazení a omlazení pokožky a snížení zjizvení. I když se léčba CO2  používá hlavně v prestižních kosmetických a lékařských lázeňských střediscích, díky své vysoké schopnosti léčby celulitidy, jizev, vrásek a jiných kožních onemocnění, poskytuje tato terapie ještě silnější a účinnější léčbu pro léčení onemocnění kardiovaskulárního systému.

Od devatenáctého století se v medicíně používá ozónová terapie v nejrůznějších formách. Přes tuto dlouhou dobu ještě nejsou kompletně vyzkoumána přesná spektra účinků.
Ozón ničí viry, zárodky, bakterie a plísně. Ozón se spojuje s existujícími nenasycenými mastnými kyselinami a tvoří biologicky aktivní skupiny ozonidů, které vyvíjí oxidační účinek na buněčný obal bakterií. Dobré buňky nejsou poškozovány. Zcela naopak obdrží velmi dobrou energetickou výživu. Ozón je druh super kyslíku, který působí nejenom sterilizačně, nýbrž také iniciuje látkovou výměnu a prokrvování.
Někteří všeobecní lékaři používají tyto metody již úspěšně při ošetřování závažných poruch léčení ran. Ozón je dobrou alternativní medicínou pro antibiotika. Protože se v dnešní době předepisují antibiotika již při malé známce výskytu bakteriologického infektu, vyvíjí tělo časem rezistenci proti těmto prostředkům. Proti nové formě terapie nejsou známy dosud žádné odolnosti.

 

Elektrická frekvenční terapie je jednou z nejvíce studovaných a publikovaných terapií na světě. Tato neinvazivní terapie přináší řešení pro mnoho druhů onemocnění. Je úspěšně používána při simulačních cvičeních a poskytuje pasivní cvičení pro ty, kteří nevedou nebo nejsou schopni vést aktivní život (seniory, slabé, nemocné a ochrnuté pacienty). Vliv spálených kalorií z pasivního cvičení je další výhodou pro zdraví lidí!
 

Co je terapie EWOT?


V polovině 70. let německý vědec první objevil to, co je dnes známé jako cvičení s kyslíkovou terapii nebo EWOT terapie. Toto ošetření se provádí kyslíkovým koncentrátorem, který extrahuje kyslík z okolního prostředí. Pokud budete dýchat takový vzduch po dobu 10 až 20 minut denně, výsledný efekt pro tělo muže být srovnatelný s účinkem tříhodinové procházky zeleným lesem. Tato terapie je jednoduchý a cenově dostupný způsob pro každého, kdo chce dosáhnout zlepšení svých ukazatelů výkonnosti, a to jak v oblasti sportu tak i v oblasti rehabilitace. Každý, kdo vyzkoušel tuto léčbu, tvrdí, že terapie navždy změnila jeho život k lepšímu! Tato terapie má široké využití po celém světě.

 

Co je jedinečného na ultrazvukové terapii?

Ultrazvuková kavitace je terapie založená na využití nízkofrekvenčního ultrazvuku. Ultrazvukové vlny jsou pro lidské ucho nezachytitelné (nad 2000 Hz). Ultrazvuk prochází fyzickou vrstvou (povrchem), který může plynný, pevný nebo kapalný. Ultrazvuková kavitace je jedinečnou terapií bez chirurgického zákroku, pomocí které lze úspěšně dosáhnout zničení nebo redukci podkožní tukové tkáně. Ultrazvukové pole vytváří bubliny v kapalině (podkožním tuku), které postupně rostou a pak při dosažení určité velikosti praskají.Vzhledem k tomu, že membrány tukových buněk nemají pevnou strukturální schopnost snášet tyto vibrace, efekt kavitace je snadno ruší.

Co je to pyrexie (horečka)?

 

Předtím, než vysvětlíme, co je hypertHypertermická terapieermická terapie, musíme lépe pochopit, co je horečka. Obvykle zvýšená teplota těla, známá jako horečka, je příznakem nebo symptomem výskytu infekce v těle. Z vědeckého hlediska by se dalo říci, že horečka je přirozenou odpovědí imunitního systému na infekci nebo toxické látky s cílem udělat naše tělo méně příznivým prostředím pro jejich růst a život. Ve skutečnosti je horečka přirozeným mechanizmem sebezáchovy a samoléčby našeho těla. Horečka je pokus našeho organizmu zničit napadající organizmy a vyvést je ven z našeho těla přes kůži spolu s potem. 

 

Яндекс.Метрика